Archanděl Uriel - 3. díl

14. dubna 2015 v 22:59 | Freya-Idun |  Andělé
A je tu další díl, povídání o archandělech, dnes o Urielovi :)

Jméno Uriel znamená ,,Boží světlo", ,,Bůh je světlo" či ,,Boží oheň", protože je bytostí, která nám pomáhá osvětlit situace a poskytuje nám informace, které potřebujeme a které nám mohou pomoci (v hebrejštině el znamená Bůh).
Může nám sesílat i varování - právě on byl tím, kdo varoval Noa před blížící se potopou, nebo kdo pomohl proroku Ezrovi s předpověďmi o tom, že přijde Mesiáš. Můžeme říct, že je to anděl moudrosti - pomáhá nám tedy se získáním potřebných informací. Když ho požádáme, aby nám pomohl dostat se k informacím, které potřebujeme, poskytne nám je - ať už nás navede na názvy knihy či jiných materiálů, nebo nám informace prostě sdělí. Pomáhá tedy hodně studentům - zpracovat informace, které se učíme, pomáhá nám je správně utřídit a pamatovat si je. Pomáhá nám také přijít na správné rozřešení různých situací a problémů. Pomáhá také s magií (samozřejmě, pokud máme čisté a láskyplné úmysly) a s alchymií. Pomáhá nám i se psaním - protože nám může přinášet skvělé nápady. Jeho pole působnosti však sahá dále, protože se podílí na klimatických změnách na Zemi a na počasí.
Je dobré přivolávat Uriela pravidelně, pokuste se na něj myslet jako na našeho učitele, který nám předává moudro a dohlíží na naše životní lekce :)

Když k sobě archanděla Uriela přivoláte, možná jeho přítomnost nepoznáte tak jasně a rychle jako přítomnost Michaela nebo Rafaela. Ale věřte, že na vaše volání a prosby o pomoc odpoví a přijde za vámi :)

Já Uriela k sobě volám nejvíce, když mám zkouškové období - prosím ho, aby mi pomohl při učení - abych se mohla lépe soustředit. Před zkouškou ho vždy prosím, aby mi pomohl zbavit se strachu ze zkoušek, nezmatkovat a najít správné odpovědi na otázky. Vždy mi pomůže - během několika minut se vnitřně uklidním, cítím se méně vystresovaná, jsem si jistější a nebojím se u zkoušek :)

Modlitby:
Když potřebuju pomoci řešit životní situace, se kterými si nevím rady:
,,Archanděli Urieli, přijď, prosím, ke mně. Žádám tě o tvoji moudrost (popište situaci). Potřebuju co nejvíce informací, abych si udělal(a) jasno v celé situaci. Pomoz mi, prosím, učinit správné rozhodnutí, abych viděl(a) situaci z různých úhlů pohledu a mohl(a) ji tak lépe pochopit. Děkuji ti, Urieli, můj učiteli."

Když potřebuji pomoci při učení nebo před zkouškou:
,,Archanděli Urieli, přijď, prosím, ke mně. Žádám tě o tvoji moudrost (popište situaci). Prosím, dej mi informace, které potřebuji a pomoz mi najít správné odpovědi na všechny otázky. Pomoz mi, prosím, jasně slyšet a chápat informace, které mi posíláš a přistupovat k nim s otevřenou myslí. Děkuji ti, Urieli, můj učiteli."

Přeji úspěšné navázání spojení s naším učitelem Urielem :)
S láskou vaše Freya-Idun :)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama