Archanděl Rafael - 2.díl

7. dubna 2015 v 21:20 | Freya-Idun |  Andělé
Pokračujeme v povídání o archandělech, nyní o archanděli Rafaelovi :)

Archanděl Rafael je další z mnoha světelných bytostí, které jsou stvořené proto, aby nám pomáhali. Rafael je nejvyšším
léčitelem v říši andělů a v hebrejštině Rafael znamená ,,Bůh léčí" (Rapha = léčitel). Je léčitelem fyzických těl, ale pomáhá i s bolestí duševní. Může léčit jak člověka, zvířata, tak jiné bytosti.
Pomáhá s léčbou. Ukazuje lidským léčitelem, jaké léky z darů Matky Země použít k léčbě pacientů. Pomáhá také začínajícím léčitelům s jejich vzděláváním (zajistí k tomu čas, peníze a potřebné informace) a také pomáhá otevřít praxi a přivést k nám nové klienty. V případě, kdy se budete chtít zbavit návyků a zlozvyků, pomůže vám i s tímto, kdy vám také bude dodávat vůli. Jeho pole působnosti sahá ale mnohem dále - když se nám ztratí domácí zvířátko, pomůže nám s jeho hledáním - dokáže nás nasměrovat a najít ho. Pomáhá také cestovatelům - chrání je na jejich cestě a dodává pocity harmonie a klidu.
Protože i v řiši andělů si mezi sebou vzájemně pomáhají a doplňují se, s archandělem Michaelem společně dokáží vymýtat nepříjmené duchy a odvádět je, a čistit tak prostory.

Když k sobě archanděla Rafaela přivoláte, můžete ho vidět v podobě smaragdově zeleného světla nebo záblesků či jiskřiček. Můžete i cítit jeho hřejivou léčivou energii a útěchu. Má také velký smysl pro humor a musím říct, že mě tím velmi mile překvapil :)

Motlitby:
Když volám archanděla Rafaela k sobě, říkám:
,,Archanděli Rafaeli, prosím, přijď teď ke mně a pomoz mi (vysvětlím, kde mě co bolí či co mě trápí). Naplň mě prosím svou léčivou energií, ať jsem zase zdravá. Pomoz mi najít duchovní příčinu tohoto tělesného projevu. Děkuji ti, archanděli léčiteli."

Když léčím někoho pomocí reiki a cítím, že potřebuji posilu, přivolám si k sobě právě archanděla Rafaela:
,,Archanděli Rafaeli, přijď teď, prosím, ke mně a k této osobě, kterou léčím. Pomoz mi při léčení této osoby, ať se uzdraví a zahojí se všechny jeho rány, jak na těle, tak na duši. Děkuji ti."

Když chci poslat archanděla Rafaela k někomu jinému:
,,Archanděli Rafaeli, prosím, navštiv...(jméno) a pomoz mu (popište jeho zdravotní potíže). Postarej se, aby se uzdravil(a). Prosím, přenes na něj léčivé myšlenky a odejmi z něj veškeré pochybnosti a obavy. Děkuji ti."

Když budete chtít léčit sebe nebo druhé, můžete si také představit okolo sebe a daných osob smaragdově zelné léčivé světlo. I takto můžete archanděla Rafaela a jeho léčivou energii přivolat.
Protože máme každý svobodnou vůli, Bůh ani andělé nemohou jednat v rozporu s našimi rozhodnutími. Čekají, až je sami požádáme o pomoc, pak teprve mohou zasáhnout. V případě, že jej povoláme k někomu jinému, přijdou k němu a vycítí, zda mohou pomoci či ne. Někdy vám sdělí rovnou, pokud nemohou zasáhnout.

Přeji vám šťastné léčení s archandělem Rafaelem :)
S láskou vaše Freya-Idun :)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama