Archanděl Michael - 1.díl

5. dubna 2015 v 12:12 | Freya-Idun |  Andělé
Přicházím s článkem, kde se budu věnovat každému archandělovi zvlášť, jak jsem vám slibovala. Dnešní článeček bude o archandělu Michaelovi.

Archanděl Michael je nejvyšší ze všech archandělů, protože vede řád andělů a dohlíží na život všech nositelů světla - žádá po nich, aby se zabývali duchovní prací a léčením. Jeho jméno znamená: ,,ten, kdo je jako Bůh." Nosí při sobě meč, který nás má ochránit a zbavit našich strachů.
Jeho posláním je tedy zbavit Zemi toxinů a strachů. Pomáhá s opravami elektrických spotřebičů nebo s mechanickými přístroji, když s námi odmítají spolupracovat :)
Pomáhá i lidem, kteří bloudí a neumí si poradit se smyslem života, pomáhá bázlivcům, aby začali konat a nenechali se přemoci strachem, dodává nám odvahu, sebevědomí a motivaci.
Můžete ho k sobě přivolat, když budete cítit strach z čehokoliv nebo se budete cítit bezradní, zranitelní.
Někteří lidé ho mohou vidět jako modré až fialové jiskřičky nebo záblesky nafialovělého světla. Protože má mnoho ohnivé energie, může vám být v jeho přítomnosti horko.
Já si archanděla Michaela k sobě přivolám, když se cítím nějak oslabená a ohrožená např. v negativně naladěné společnosti, a jsem unavená (tím spíše je člověk ohrožen). Volám ho k sobě také, když za mnou přijdou cizí bytosti a já cítím strach. Když přijde, cítím vždy ohromnou vlnu energie, jak je obrovský. V tu chvíli cítím, jak mě chrání - svými křídly mě celou zaštítí a pak už se cítím v bezpečí.

Pro jeho přivolání můžete říci tuto motlitbu:
Archanděli Michaeli, prosím, přijď teď ke mně. Potřebuji tvou pomoc (popište mu svou situaci). Děkuji ti.

Nezáleží na tom, zda budete slova říkat nahlas nebo v duchu, je to na vás, na vašem pocitu. Nezapomeňte mu však poděkovat :)
Ještě rada na závěr - určitě si k sobě volejte archanděla Michaela častěji, navazujte s ním kontakt, když to budete potřebovat, on velmi rád přijde a pomůže :)


S láskou vaše Freya-Idun :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama