Životní poslání

15. března 2015 v 22:09 | Freya-Idun |  Úvahy na téma týdne
Životní poslání má každý z nás. Jen někteří o něm buď nevědí nebo stále své poslání hledají. A někteří o něm už vědí :)
Věřím, že životní poslání má ale stejný cíl u všech - konat dobro a pomáhat druhým. I když někdy se ona pomoc nemusí jevit moc příjemná. Mnohdy i nepříjemná situace nám pomůže vynést nás na světlo.
Já jsem své životní poslání našla. Dlouho jsem hledala sama sebe. Prošla jsem si hodně životními situacemi a také jsem byla svědkem mnoha situací. Až když jsem změnila své myšlení a začala jsem se stavět k různým životním situacím jinak, začala jsem nacházet smysl života.
Nejprve jsem pochopila, že život není za trest, ale je to dar, který nám byl dán, abychom byly šťastni, abychom si to dovolili a abychom plnili své úkoly. A postupně jsem začala na své poslání přicházet. Otevíraly se mi nové možnosti - začala jsem dělat reiki, meditovat, zabývat se svým nitrem, kameny, cvičit jógu, více vnímat své okolí a i jiné bytosti, malovat mandaly, psát texty k písním a začala jsem psát také knížky. A to vše dělám do teď a vím, že i nadále budu. Pochopila jsem, co je mým posláním - to, co jsem se naučila, mám předávat dál, mám lidi učit a pomáhat jim, když budu vědět, že jim pomoci můžu.
Jsem moc šťastná, že jsem našla sama sebe a tím jsem nejvíce pomohla sama sobě. Teď stále nacházím své stinné stránky, které je potřeba vyřešit a vyčistit. Ale vše, co jsem se naučila, mohu nyní předávat ostatní lidem a jsem za to moc ráda. Jsem vděčná, že ostatním mohu pomoci.

A jak své životní poslání najít? Důležité je vědět, že vše není hned, lusknutím prstu, nějakou dobu to může trvat, tak buďte trpěliví. Ale hlavně - začněte u sebe a hledejte odpovědi ve svém nitru (ať už meditací nebo jinými cvičeními nebo spojením s přírodou) a naslouchejte své intuici :)

Pevně věřím, že i vy najdete své životní poslání :)
S láskou vaše Freya-Idun :)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama