Výlet na Divokou Šárku

19. března 2015 v 16:10 | Freya-Idun |  Zážitky s přírodou
Je to dva týdny zpět, co jsem si udělala v Praze výlet na místo, kam jsem už dlouho měla v plánu jít - na Divokou Šárku. A konečně přišel ten správný čas. A tak jsem šla. Tu energii jsem cítila už když jsem se blížila a když jsem stoupala výš a výš, věděla jsem, že je tu úchvatná příroda. Výhled mi to potvrdil.


S sebou jsem vzala i své některé kamínky, kteří chtěli jít se mnou. Jakmile jsem ušla kus cesty nahoru, našla jsem si na kopci své oblíbené místo. Tam jako by na kamínky ono místo čekalo.


Mezitím, co jsem kamínky nechala odpočívat v jejich hnízdě, sedla jsem si na kámen poblíž a vnímala jsem krásy onoho místa a tu úžasnou energii. Přicházela jsem na některé odpovědi na své otázky. Později jsem šla prozkoumat terén dál. Byla jsem uchvácená tou energií a krásou místa.


Vůbec se mi odtud nechtělo zpět domů. Cestou dolů jsem si ale řekla, že se ještě půjdu podívat k potoku. Má nějakou magickou sílu, prostě mě to k němu táhlo. A když jsem to uviděla, věděla jsem proč. Ta voda vypráví příběh, stejně jako ten ohromný úžasný kámen.


A když jsem tak šla okolo potoka, věděla jsem, že k němu musím blíž, šla jsem dál a tam jsem našla malý kamínek. Má ohromnou sílu.


A protože mě dostihl hlad, rozhodla jsem se vrátit zpět domů. Cestou jsem ještě ale potkala tenhle nádherný věrný pár.


Vím, že se mám na toto místo vracet, častěji. Vím, že zde najdu odpovědi na své otázky.
Celou dobu jsem se cítila šťastná, měla jsem vše, co jsem ke štěstí potřebovala. Podělím se s vámi o nejcennější moudro, na které jsem si přišla sama, které jsem sama pochopila:
,,To, že jsme šťastní, nedělají jiní lidé nebo věci. Jsme to my sami."

S láskou vaše Freya-Idun :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama