Co bude dál?

29. března 2015 v 22:32 | Freya-Idun |  Úvahy na téma týdne
Je tu další téma týdne - v tomto článku se zaměřím na téma Co bude dál.

Aspoň jednou v životě se každému z nás přihodí nějaká situace, kdy máme pocit, že se nám zhroutil celý svět. Že jsme ztratili své jistoty. Odešli od nás někteří lidé, přišli jsme o práci, zdraví se zhoršilo, přijdou problémy s partnery či dětmi, nevíme co si počít. A my si klademe otázku - co bude dál?
Reakce každého z nás na takové situace může být různá - někteří lidé si řeknou: ,,Život jde dál, nějak se to vyřeší. Má to tak být." A berou to jako výzvu k dalšímu činu.
Ti druzí se cítí v roli oběti a ptají se: ,,Proč já? Co jsem komu udělal?" Takoví lidé nevidí, že právě v tomto momentě začíná jejich životní zkouška. Chápu, jak se tito lidé cítí a proč říkají takové věci, proč se cítí jako oběti. Prožila jsem si to také. Možná se budete ptát, co má tedy člověk dělat, aby sám sebe nezničil takovými myšlenkami a utápěním se v tíživé situaci - jak to tedy změnit. Změňte své myšlení v pozitivní, svůj postoj k sobě, k druhým a k dané situaci. I takové životní situace se nám v životě dějí, aby nám něco ukázaly, abychom se něco naučili, něco pochopili, získali zkušenost a dál jsme se mohli rozvíjet a růst.
Moje maminka, když přišla před dvěma roky o práci, mi řekla: ,,A kdo za mě zaplatí nájem, inkaso? Co budeme dělat?" Bylo to velmi těžké pro nás obě. Snažila jsem se ji vést k pozitivnějším myšlenkám - například že k ní má přijít lepší práce, kde může někoho důležitého potkat, kde se může zlepšovat a dál rozvíjet, vyzdvihovala jsem její kvality, v čem je dobrá, co umí atd. A samozřejmě je třeba, aby se člověk neutápěl v depresích a lomil rukama, co s ním proboha jen bude, a snažil se pro zlepšení své situace něco udělat. Samo od sebe nebude nic. Akce vyvolává reakci. Čemu budete věnovat pozornost a energii, taková na základě toho bude i daná reakce.
Velmi důležitou akcí je právě myšlení - cokoliv pošlete do vesmíru, to se vám zhmotní. Ať už pozitivní myšlenka, tak ta negativní. Když si budete říkat - to je hrozný, tohle nepřežiju, to mě zničí, to nemá cenu, už to nikdy nebude lepší - pravděpodobně se ve svém trápení budete plácat velmi dlouho, ne-li trvale. Když ale naopak budete myslet pozitivněji - např. dobře, přišel jsem o to a to, ale má mě potkat něco lepšího, děkuji za vše, co mě potkalo, protože mě to má posouvat dál, zase se bude dařit lépe - vaše situace se bude zlepšovat i s vaší snahou svou situaci změnit k lepšímu.
Věřte, že vesmír pracuje v prospěch nás všech a jednou přijde čas, kdy pochopíme, proč se některé věci staly jak se staly :)

S láskou vaše Freya-Idun :)

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | 7. června 2015 v 19:36 | Reagovat

Ahoj, zaprvé Ti chci pochválit blog. Já sama blog nemám, ale ten Tvuj se mi moc líbí. Sama zrovna bojuji s něčím podobným. Dost lidí z mého života odchází. Ať už mi ublížili oni, nebo jsem jim ublížila já. Pak taky chci strašně pomoct jednomu člověku, ale  nevím, jestli ten člověk o tu pomoc stojí (a tenhle pocit mám častěji) Nicméně sama se snažím myslet - jak píšeš - pozitivně. A v tom s Tebou celkem souhlasim. Jsem se ale moc rozepsala! Prostě super blog!

2 Freya-Idun Freya-Idun | 7. června 2015 v 21:55 | Reagovat

[1]: ahoj, mockrát ti děkuju, tvůj komentář mě moc potěšil :)
Pokud nevíš, jestli člověk o tvou pomoc stojí, zkrátka se ho zeptej, neboj se odpovědi, a pokud odmítne, člověk by to měl respektovat. To se mi dříve hodně stávalo, že jsem chtěla druhé zachraňovat, i když jsem viděla, jak se ve své situaci plácají. Nejde to. Pokud někdo chce pomoc - tak ano, buďme tu pro něj, vyslechněme ho, sdílejme s ním, ale nedělejme za něj to, co musí on sám. A pokud člověk pomoc odmítne, i to je v pořádku. Každý má právo se svobodně rozhodnout :)

3 DorothyJem DorothyJem | E-mail | 18. července 2017 v 23:38 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170718

4 Arlenelep Arlenelep | E-mail | 22. července 2017 v 21:03 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170721

5 FlossieDob FlossieDob | E-mail | 25. července 2017 v 21:34 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170725

6 Mariapl Mariapl | E-mail | Web | 2. srpna 2017 v 9:41 | Reagovat

Хотите разнообразить сексуальную жизнь? Добиться новых ощущений помогут секс-игрушки

Один из самых распространенных методов достичь ярких ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью достаточно проcто добиться дополнительной симуляции эрогенных зон и точек. Только не используйте его в одиночестве, доверьтесь своему любимому. Это упрочит вашу эмоциональную и физическую связь и позволит стать более раскованными друг с другом.</p>
Также среди игрушек для взрослых распространены наручники, эрекционные кольца, различные стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь попробовать разные варианты, и вы точно сможете найти то, что придется по душе вам обоим.</p>
Стоит заметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>, и прочие игрушки для взрослых вы можете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

7 Mariapl Mariapl | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 10:21 | Reagovat

Мечтаете как-то разнообразить сексуальную жизнь? Добиться новых ощущений позволят секс-игрушки

Один из самых распространенных методов достичь невероятных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью легко добиться дополнительной симуляции эрогенных зон и точек. Только не пользуйтесь им в одиночку, доверьтесь своему партнеру. Это укрепит вашу эмоциональную и физическую связь и поможет стать более раскованными и открытыми друг с другом.</p>
Также среди секс-игрушек распространены наручники, эрекционные кольца, смазки и стимуляторы. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь попробовать разные варианты, и вы обязательно найдете то, что придется по вкусу вам обоим.</p>
Стоит заметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>, и прочие игрушки для взрослых можно в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

8 Avito321Hum Avito321Hum | E-mail | 28. září 2017 v 17:52 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам нужны определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

что делать если аккаунт авито заблокирован
проблемы с аккаунтом авито
второй аккаунт на авито
деньги в долг от частного лица нижний новгород авито
проверка аккаунтов на авито

9 Dol77larPi Dol77larPi | E-mail | 14. října 2017 v 18:45 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

10 BethanyRed BethanyRed | E-mail | Web | 26. října 2017 v 3:00 | Reagovat

https://www.plurk.com/orderValium2

11 LarryPoult LarryPoult | E-mail | Web | 29. října 2017 v 22:47 | Reagovat

http://supplyconceptsinc.com/component/k2/itemlist/user/2839064  2008 полный фильм   мультфильм чемпионы быстрее выше сильнее смотреть онлайн  http://a1racewaygh.com/component/k2/itemlist/user/160864

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama