Život po životě

19. února 2015 v 11:21 | Freya-Idun |  Život
Včera jsem byla na divadelním představení Léčivého divadla v klubu Lávka. Představení se jmenovalo Dar z nebes a hlavní roli ztvárnila Gabriela Filippi. Představení bylo o tom, že existuje život po životě a že tam nahoře může být ještě hezčí, než tady na "zemi". Protože tam nahoře nejsou hranice, tam se myšlenka stává skutečností. Představení bylo podloženo skutečnou událostí a podnítilo mě k tomu, abych napsala kratičký článek.
Lidé se smrti bojí, někteří se bojí smrti své, někteří smrti svých blízkých. Mnoho z nás nese smrt blízkých velmi těžce.
S tím mám také své zkušenosti. Smrt mé milované prababičky jsem nesla těžce, měla jsem k ní vybudovaný velmi silný vztah a v mnohém mě inspirovala. Cítila jsem, že je stále se mnou a že nade mnou bdí a ochraňuje mě. Pak jsem ale pochopila, že ji tu nemůžu dál držet, že se potřebuje připravit na nový život. A že i já musím žít svůj život jen sama za sebe. Dala jsem jí lásku a svobodu a poděkovala jsem jí za všechno, i ona mně. Ta láska spočívá v tom dát druhému svobodu, aby se mohl rozvíjet jak potřebuje. Teď je někde v jiné sféře, osvobozená a připravuje se na nový život. Takže pokud nějaká duše vašeho blízkého potřebuje odejít do jiného světa, nebraňte jí v tom, nedržte ji tu, ona sama ví nejlépe, co potřebuje, dejte jí svobodu a myslete na ni v tom nejlepším a s láskou :) Pokud ji tu budete držet, je to projev sobectví, nikoliv lásky.
Často se mi ale děje, že okolo mě jsou duše, které uvízly mezi světy, bloudí. Potřebují převést za světlem, potřebují postoupit dál, ale samy nevědí kam jít nebo co dělat. Takové duše potřebují poslat s láskou za světlem a s přáním, aby našly svůj domov tam, kde se budou dále rozvíjet a očišťovat.
Vím, že pro mnoho lidí je těžké představit si, co bude po smrti. Člověk si říká: ,,Vůbec si to neumím představit, vždyť nebude nic, nic neucítím nebo co vlastně bude?" Smrt vlastně jako taková není koncem, ale je pokračováním, jen už ne ve hmotném těle. To, jak teď vnímáme věci hmotně a smysly, nám zprostředkovává tělo. Ale to jiné, éterické vnímání, máme všichni po celý čas. Duše se potřebuje zregenerovat, očistit a poučit se ze svých činů. A až bude připravena na nový život, může se znovu přenést do nového těla.
S láskou vaše Freya :)

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama