Péče o auru

23. února 2015 v 21:11 | Freya-Idun |  Aura
Aura je náš energetický "obal" těla. Je to taková ochrana našeho těla. Když jsme vystaveni negativním vibracím, nejprve to zasáhne auru. Když je narušená aura, jsme náchylnější k psychickým změnám a stavům mysli, kdy si ubližujeme a něčím se užíráme. A čím více je oslabena naše aura, tím více je oslabena naše psychická stránka a následně i naše fyzické tělo. A pak se to "táhne" a vznikají nemoci. Proto je důležité se o svou auru starat - posilovat a čistit.

A jak auru posilovat? Já vždy když docvičím jógu, svou auru uhladím. Jde to celkem snadno, protože při cvičení jógy se vylazují energetické hladiny v čakrách. Ale lze to samozřejmě i bez cvičení jógy. Můžete to udělat kdykoliv během dne, i když je důležité se tomu na stoprocent v danou chvíli věnovat, jen pak to bude mít ten nejlepší efekt. Posaďte se, chvíli se soustřeďte jen na svůj dech, sledujte ho, jak prostupuje celým vaším tělem, očišťuje vaše čakry i auru a negace odcházejí s výdechem ven. S každým výdechem můžete i vyslat myšlenku, že škodlivé vibrace z těla odcházejí a že je s láskou transformujete v energii čistější.
Zkuste se soustředit na to, že je okolo vašeho tělo jakýsi obal, který vás chrání. Potom můžete i ucítit energii, jak z vás pulzuje. Až ucítíte, že přišla správná chvíle, vzpažte ruce, dejte dlaně k sobě, nadechněte se a vydechněte a s dalším nádechem dlaněmi pomalu objíždějte okolo svého těla, zhruba 10 cm od těla. Ale tato vzdálenost je individuální - pokud ucítíte pod rukama chlad, vzdálenost zmenšete dokud neucíte teplejší energii (můžete to cítit v rukou jako teplo nebo jako jehličky energie). Pak uhlazujte.

Nicméně nestačí jen auru posilovat, čas od času je potřeba ji čistit. V auře jsou zachyceny totiž i naše dlouhodobější potíže - křivdy, pocity viny, neodpuštění, zloba, nenávist, smutek, strach, bolest a mnoho jiného (cokoliv vás tíží). To vše je výsledkem ega.
Až budete chtít svou auru vyčistit, je dobré posadit se, vhodné je i zapálit si bílou očistnou svíčku. Snažte se vědomě dýchat a dech sledovat. Položte si otázku, co vás trápí, na koho se zlobíte, nebo co vás štve. Až naleznete ve svém nitru odpověď, položte si otázku, proč. Odpověď se nemusí dostavit tak rychle, buďte proto trpěliví. Můžete si přivolat i své strážné anděly a nebo léčitele archanděla Rafaela, aby vám při hledání odpovědí pomohli. Až odpověď najdete, můžete vyslovit nahlas např: ,,Přijímám, že chci být lepší než ostatní", nebo: ,,Přijímám, že jsem taková a maková, že jsem udělala to a to.", ,,Přijímám, že tento člověk je takový a makový nebo udělal mi to či ono." Každý si najdete to své. Opakujte svou větu několikrát, až přestanete cítit ony tíživé emoce. Poté můžete říct: ,,Přijímám se (nebo někoho jiného nebo onu situaci) s láskou" a nebo ,,měním tyto emoce v lásku".
Můžete ale také místo říkání všechno napsat na papír - napište své tíživé emoce a jejich příčiny. Vždy buďte co nejvíce konkrétní, napište všechno. (To platí i v případě, že to budete říkat nahlas.) Proto, že jsou oheň a bílá barva očistou, pak tento papír můžete spálit v plameni očistné svíčky. Až budete papír pálit, řekněte: ,,Měním tyto emoce v lásku." Pak si dopřejte odpočinek.

Může se stát, že čištění u vás může spustit i pláč - to je v pořádku, protože slzy jsou naši čističi. Jen ať to z těla vyjde ven.
Uvidíte, že se budete cítit lépe - odlehčení od tíživých emocí, vnitřně silnější a moudřejší :)

Přeji vám, ať se vám daří o svou auru pečovat co nejlépe. S láskou vaše Freya :)

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama