Noční tvorové

12. prosince 2012 v 11:35 | Freya-Idun |  Úvahy na téma týdne
Napadlo mě pár větiček, které přímo tryskají z mého nitra:)

Nočními tvory mohou být lidé, kteří chodí pozdě spát, živočichové, kteří jsou bdělí hlavně přes noc jako jsou sovy. Pak to podle některých lidí mohou být i duchové a jiné bytosti jako skřítkové a víly.
Existuje spousta lidí, které nazývýme nočními tvory. Ve dne jsou jako mrtvolky a v noci jsou aktivní až běda. Někdy to je zase tak, že v noci už "všechno" spí a tak je cítit klid a pohoda, a tak se člověku lépe pracuje a soustředí. Nemá vám do toho totiž kdo brebentit :) Často mi maminka říkala: ,,Nechoď spát tak pozdě, vždyť už ti to nemůže myslet, nebo nebudeš vstávat." Souhlasím s ní, že člověku už to nemusí myslet, protože za celý den je mozek unavený a tak potřebuje odpočívat. Spát pozdě ale chodím z prostého důvodu - je klid a jsem vnímavější. A rozhodně souhlasím, že se mi pak ráno nechce vstávat :D Ale ten klid v noci je jako balzám na duši, můžete vnímat to, co tolik vnímat přes den nejde - proudění energie, zkrátka se vám více otevře vnímací kanál.
Co se týče duchů a jiných bytostí - spousta lidí si myslí, že se zjevují jen v noci. A víte proč? Protože ve dne je lidský mozek natolik zaměstnaný, že nedává možnost, aby se pořádně otevřel vnímací kanál. Bytosti jako víly a skřítkové a i duchové, tu jsou všude kolem nás a krouží tu i ve dne. V noci, když je mozek unavený, tak se mysl odsouvá a tím dává prostor našemu nitru a cítění - pak tedy často takové bytosti vídáme v noci. Potom mohou k nám víly a podobné bytosti promlouvat a kolikrát máte ráno pocit, že jste takoví veselí, jako v pohádce :) A cítit se jako v pohádce je přeci krásné :))

S láskou vaše Freya-Idun Usmívající se

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama